Asansörlü Nakliyat
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
HİZMETLERİMİZ
HİZMET BÖLGELERİ
BÖLGELERİMİZ
İLETİŞİM
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

  MELEK   EVDEN EVE NAKLİYAT

 

ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

Doğru Hizmet ve Doğru Fiyat İlkesi ile Emin Adımlarla İlerlemektedir. 

Müşteri memnuniyeti en önemli referanstır ilkemizle, Diyarbakır Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Evden Eve Nakliyat Diyarbakır'da geçmişe dayalı tecrübemizle hizmetinizdeyiz.  Ev Eşyalarınızı günümüz koşullarının en çağdaş en pratik ve en güvenilir yöntemlerini bir araya getirerek, Taşınma gününüzü stresli ve gergin bir ortamdan, huzurlu ve güvenilir bir ortama dönüştürerek, taşınma işinizi keyifli ve güvenilir hale çeviriyoruz.
 

 


MİSYONUMUZ

Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işlerimizi doğru ve eksiksiz yapmak;modern, kaliteli ve memnun edici bir hizmet anlayışı oluşturarak personelimizin, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; böylece şirketimizin marka imajını yükseltmek ve Türkiye'de model bir şirket haline gelmektir.

 

VİZYONUMUZ

Deneyimli kadromuz,pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerinize uygun, zamanında,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak.

81 İLE ASANSÖRLÜ SİGORTALI EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMETİ VEREN FİRMAMIZ KURULUŞUNDAN BU YANA DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR..ARAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR